Logo
12
04.2022

Porada VIDEO - Twoje finanse na czasy kryzysu, na czas wojny. Co się dzieje i jak sobie radzić. Część pierwsza

Kategoria: VIDEOAnuluj-Dlug.pl rozpoczyna publikację na blogu kolejnych porad video dla osób zadłużonych i długów się bojących.

Każdy następny odcinek będziemy publikować przynajmniej raz na tydzień.

Pierwszy odcinek wykładu jak sobie radzić z finansami, długami i roszczeniami agresywnych instytucji finansowych (banków, windykatorów czy lichwiarzy) oraz opresją własnego państwa w sytuacji obecnego kryzysu bezpieczeństwa, kryzysu humanitarnego, kryzysu po pandemii oraz w obliczu zagrożenia wojną. Jak uniknąć długów i z długów się wydostać? Co nas czeka i czego możemy się spodziewać? Tomasz Parol szef Anuluj-Dlug.pl i Anuluj-Mandat.pl dzieli się swoją wiedzą. Zainteresowanych indywidualną pomocą zapraszamy tu: https://anuluj-dlug.pl/advice/step_1

 

 

Podobało się? Dokonaj subskrybcji kanału na YT 

Możesz też wesprzeć Fundację Anioły Sprawiedliwości w darmowej obsłudze prawnej osób starszych, niepełnosprawnych czy kompletnie zagubionych będących w spirali zadłużenia i zagrożonych utratą dorobku całego życia z powodu działania banksterów, lichwiarzy i firm windykacyjnych. Nawet nie zdajecie sobe Państwo sprawy ile gospodarstw, domów, mieszkań tracą ludzie wskutek oszustw instytucjonalnych. Jak jesteśmy wydziedziczani, pozbawiani majątków i zamieniani w niewolników korporacji obowiada ten film i kolejne odcinki.

Rchnek bankowy: 53 1020 1068 0000 1702 0319 1046

Dopisek: darowizna