Logo
  • 1Opis
  • 2Rejestracja
  • 3Płatność
  • 4Koniec

Krok 1 - Opis

Postępowania windykacyjne i egzekucyjne są jedną z najtrudniejszych dziedzin prawa i naprawdę trzeba mieć gruntowną wiedzę, by umieć się obronić przed zawodowym windykatorem czy komornikiem.

Rodzajów pism, wezwań, postanowień i zajęć komorniczych jest taka ilość, a sposobów reakcji na nie tyle, że nie da się tutaj stworzyć żadnego automatu.
By pomóc należy przyjrzeć się najpierw sprawie okiem specjalisty-praktyka, a następnie zaproponować odpowiednie narzędzie prawne.

Podobnie z pismami od windykatorów i pismami wysyłanymi w związku z toczącym się postepowaniem sądowym. Odpowiedzi na najczęściej się pojawiające możesz przygotować sam korzystając z naszego generatora dokumentów albo zlecić za 300 zł. odpłatnej działalności pożytku publicznego opinię prawną otrzymując gratis reprezentację przed sądem - jeśli dostałeś Nakaz Zapłaty a podejrzewasz, że sprawa jest przeterminowana lub wysokość roszczenia jest poważnie zawyżona, lub gdy masz problem z komornikiem, a nie wiedziałeś, że była jakaś sprawa sądowa.

Jeśli jednak nie wiesz nic o swojej sytuacji, nie masz pewności jakie wezwanie otrzymałeś, jak się zachować, jak odpowiedzieć, czy w ogóle można się bronić, lub masz do czynienia z komornikiem, to za tę samą kwotę, co wyżej po prostu zapytaj Naszego Prawnika przesyłając dokumenty. Tak samo możesz zapytać, jeśli nie masz pewności jak wygenerować właściwy dokument lub czy dać pełnomocnictwo procesowe mecenasowi.

Nasz Prawnik udzieli Ci precyzyjnej indywidualnej odpowiedzi i podpowie jak pokierować tą sprawą, jakie pismo procesowe wygenerować lub zlecić, albo sprawdzi czy zasadne jest powołać pełnomocnika procesowego, który zostanie Twoim mecenasem na koszt bezprawnie działającego Windykatora i doprowadzi sprawę do końca. Nas możesz zapytać o wszystko, wszelkie informacje i dokumenty, jakie od Ciebie uzyskamy pozostaną tajne, a nawet gdy sprawa okaże się tak zaniedbana, że nie da się jej odkręcić, to prawnik pouczy jak się zachować by zminimalizować problem, a przynajmniej byś nie wpakował się w inne kłopoty czy nie popełnił dalszych błędów. Przede wszystkim jednak zapytany prawnik będzie szukał sposobu, by skutecznie anulować Twój dług. Kto wie, może sprawa tylko wygląda na beznadziejną i niepotrzebnie się martwisz? Sprawdź!

Na wszelkie pytania potrzebujemy minimum 48h. Zlecenia dot. dochodzenia roszczeń z umów bankowych, weksli, zadośćuczynienia za nękanie, wznowienia wyroków prawomocnych, likwidacji tytułów egzekucyjnych, odzyskiwania pieniędzy z licytacji czy egzekucji oraz innych trudnych powództw wiążą z dodatkowymi kosztami ustalanymi bezpośrednia z naszymi mecenasami.

Opis porady prawnej