Logo
  • 1Opis
  • 2Rejestracja
  • 3Płatność
  • 4Koniec

Krok 1 - Opis

Kwota 1000 zł to błyskawiczny czas reakcji w ciagu 48h wraz ze wstępną analizą załączonych dokumentów jesli biegną terminy sądowe. Doskonała usługa w przypadku nagłych wezwań, trudnych spraw z bankami i konieczności ratowania terminu. A także wtedy, gdy nie chodzi o jedną sprawę ale całą spirale zadłużenia dotyczącą rodziny. To także początek walki o swoje prawa dla przedsiębiorców zmasakrowanych podczas pandemii.

Porady PREMIUM skierowane są do tych dłużników, którzy sami nie są w stanie zebrać swojej dokumentacji koniecznej do analizy sytuacji, ustalić poziomu zadłużenia, czują się bezradni lub myślą o upadłości konsumenckiej. Pomożemy wam wskazując jak do zrobić.

W Poradach Premium nie płacisz za analize sprawy, ale za przygotowanie kompleksowej oceny odnośnie posiadanego zadłużenia. Premium to też przejęcie korespondencji z wierzycielami w postępowaniu przedsądowym (dzieki czemu wygasają listy) i oferta dotarcia do akt sądowych w najbardziej dolegliwej lub najbardziej rokujacej sprawie za ciebie błyskawicznie i w preferencyjnej cenie w całej Polsce.

W ramach wpłaconych 1000 zł podejmujemy szereg kompleksowych czynności prawnych nie związanych z kredytowaniem pytającego, w tym, działamy błyskawicznie tam gdzie termin działanie wymusza oraz wyjaśniamy stan zaległości oraz ścieżkę dotarcia do komornika

Przygotowujemy komplet wezwań do natrętów o zaprzestanie naruszeń, uchylenia od zawartych ugód i odstąpienia od niebezpiecznych internetowych umów. Przygotowujemy strategię walki ze skutkami lockdownu i wojny za naszymi granicami. Przygotowujemy grunt do upadłosci konsumenckiej i restrukturzacji przedsiębiorstw oraz analizujemy ksiegi wieczyste oraz mozliwość odzyskania majątku zabranego przez komornika.

A wszystko to pod pieczą wyspecjalizowanego Adwokata lub Radcy Prawnego, który podejmie się od razu reprezentacji w tych sprawach, w których należy wnieść profesjonalny sprzeciw, zażalenie, skargę na czynności komornicze lub które kwalifikują się do zatrzymania egzekucji komorniczej i uchylenia prawomocnego wyroku nawet jeśli wymagają działań nadzwyczajnych, ryzykownych i nie są bardzo zabagnione.

Jeśli masz bardzo dużo spraw wybierz Poradę PREMIUM, w ramach niej pomożemy Ci w niej kompleksowo, zbadamy Twoją ogólną sytuację i opracujemy ścieżkę wyjścia z zadłużenia. A gdy tego już wisi na Tobie za wiele i od dawna, a chcesz odżyć to skontakujemy Cię z naszym doradcą restrukturyzacyjnym celem rozważenia sprawnej upadłości konsumenckiej (też przedsiebiorcy). Jeśli chciałbyś wziąć kredyt, a nie masz czystego konta i musisz coś z tym zrobić - ten ruch wykonaj najpierw.

Jeśli natomiast masz tylko jedną sprawę, sądową, komorniczą czy z windykatorem, lub wiele ale tylko jedną chcesz nam zlecić by nas sprawdzić, to skorzystaj z naszej tańszej propozycji:

https://anuluj-dlug.pl/advice/step_1

Jeśli jednak Porada PREMIUM to opisz niżej czego oczekujesz i załącz skany dokumentów jakie posiadasz.

Nie zajmujemy się niestety sporami z ZUS oraz Izbami Skarbowymi.

(Wyjątkowo trudne lub skomplikowane sprawy albo ich duza ilość mogą wymagać kontraktu o innych warunkach)

Opis porady prawnej PREMIUM