Logo
  • 1Info
  • 2Register
  • 3Pay
  • 4END

Krok 1 - Opis

Błyskawiczny czas reakcji w ciagu 24h. Doskonała usługa w przypadku nagłych wezwań, trudnych spraw z bankami i konieczności ratowania terminu. A także wtedy, gdy nie chodzi o jedną sprawę ale całą spirale zadłużenia dotyczącą rodziny. To także początek walki o swoje prawa dla przedsiębiorców zmasakrowanych podczas pandemii.

Porady PREMIUM skierowane są do tych dłużników, którzy sami nie są w stanie zebrać swojej dokumentacji koniecznej do analizy sytuacji, ustalić poziomu zadłużenia, czują się bezradni lub myślą o upadłości konsumenckiej.

W Poradach Premium nie płacisz za analize sprawy, ale za przygotowanie kompleksowej oceny odnośnie posiadanego zadłużenia. Premium to też przejęcie korespondencji z wierzycielami w postępowaniu przedsądowym (dzieki czemu wygasają listy) i oferta dotarcia do akt sądowych w najbardziej dolegliwej lub najbardziej rokujacej sprawie.

W ramach wpłaconych 500 zł podejmujemy szereg kompleksowych czynności prawnych w tym, działamy błyskawicznie tam gdzie termin działanie wymusza oraz wyjaśniamy stan zaległości oraz możliwości wykreślenia z KRD/BIK/ERIF/Dlugi.info

Przygotowujemy komplet wezwań do natrętów o zaprzestanie naruszeń, uchylenia od zawartych ugód i odstąpienia od niebezpiecznych internetowych umów. Przygotowujemy strategię walki ze skutkami lockdownu

A wszystko to pod pieczą wyspecjalizowanego Adwokata lub Radcy Prawnego, który podejmie się od razu reprezentacji w tych sprawach, w których należy wnieść profesjonalny sprzeciw, zażalenie, skargę na czynności komornicze lub które kwalifikują się do zatrzymania egzekucji komorniczej i uchylenia prawomocnego wyroku - a które nie wymagają działań nadzwyczajnych, ryzykownych i nie są bardzo zabagnione.

Jeśli masz bardzo dużo spraw wybierz Poradę PREMIUM, w ramach niej pomożemy Ci w niej kompleksowo, zbadamy Twoją ogólną sytuację i opracujemy ścieżkę wyjścia z zadłużenia. A gdy tego już wisi na Tobie za wiele i od dawna, a chcesz odżyć to skontakujemy Cię z naszym doradcą restrukturyzacyjnym celem rozważenia sprawnej upadłości konsumenckiej (też przedsiebiorcy). Jeśli chciałbyś wziąć kredyt, a nie masz czystego konta i musisz coś z tym zrobić - ten ruch wykonaj najpierw.

Jeśli natomiast masz tylko jedną sprawę, sądową, komorniczą czy z windykatorem, lub wiele ale tylko jedną chcesz nam zlecić by nas sprawdzić, to skorzystaj z naszej tańszej propozycji:

https://anuluj-dlug.pl/advice/step_1

Jeśli jednak Porada PREMIUM to opisz niżej czego oczekujesz i załącz skany dokumentów jakie posiadasz

Opis porady prawnej PREMIUM