Logo

Krok 1

Zleć mecenasowi Anuluj-Dlug.pl prowadzenie sprawy przed sądem jako Twojemu pełnomocnikowi procesowemu.

Pełnomocnika uzyskasz za darmo w przypadku, gdy roszczenie jest przedawnione lub gdy kwota roszczenia nie została należycie wykazana. Za analizę Twojej sprawy, ocenę szans, przygotowanie strategii i podjecie czynnosci w toczącym sie postepowaniu płacisz tylko 300 zł. darowizny z tytułu odpłatnej działalności pożytku publicznego
W przypadku, gdy sprawa zostanie zweryfikowana pozytywnie otrzymasz mail z prośbą o udzielenie pełnomocnictwa i opłacenia 18,80 zł. tytułem kosztów opłaty skarbowej - 17 zł. i przelewu - 1,80 zł. Jeśli sprawa nie kwalifikuje się do reprezentacji przed sądem, w ramach wniesionej opłaty mecenas przygotuje Ci profesjonalną analizę stanu sprawy, wraz ze szczegółową informacją czy i jak można anulować ten dług. Nigdy nie odsyłamy klienta z kwitkiem.

Bez względu na stan sprawy i ilość dokumentów żadnych innych dodatkowych kosztów ponosić już nie będziesz!

Całe postępowanie sądowe odbędzie się bez konieczności Twojego udziału, na koszt windykatora, który wniósł pozew, a cała korespondencja będzie trafiać do mecenasa prowadzącego Twoją sprawę.

Bądź dobrej myśli! Po opisaniu sprawy, przesłaniu dokumentów i zapłaceniu za ich analizę czekaj na informację od naszego prawnika - odezwiemy się w terminie 2 dni.

Nie musisz się na niczym znać, my wszystko sprawdzimy za Ciebie.

Z Anuluj-Dług.pl stać Cię na własnego profesjonalnego pełnomocnika procesowego!

Jeżeli jesteś zainteresowany, wypełnij poniższy formularz.

Wypełnij formularz