Logo

Krok 1

Zleć mecenasowi Anuluj-Dlug.pl prowadzenie sprawy przed sądem jako Twojemu pełnomocnikowi procesowemu.

Pełnomocnika uzyskasz za darmo w przypadku, gdy roszczenie jest przedawnione lub gdy należy złożyć sprzeciw od nakazu zapłaty. Za analizę Twojej sprawy, ocenę szans, przygotowanie strategii i podjecie pierwszych czynnosci w toczącym sie postepowaniu płacisz tylko 500 zł. darowizny z tytułu odpłatnej działalności pożytku publicznego
Za te jedyne 500 zł porady uzyskasz u nas analizę dokumentów i podpowiemy ścieżkę działania. Jeśli spraw masz więcej lub wysoce skomplikowaną przyjdź na poradę PREMIUM za 1000 zł. Uzyskasz dzięki naszemu portalowi także dostęp do mecenasów wyspecjalizowanych w anulowaniu długów, upadłości konsumenckiej, restrukturyzacji pzedsiębiorstw, zabezpieczaniu ksiąg wieczystych przed zlicytowanie.

Bez względu na stan sprawy i ilość dokumentów żadnych innych dodatkowych kosztów za analizę nadesłanych dokumentów ponosić już nie będziesz!

Całe postępowanie sądowe odbędzie się bez konieczności Twojego udziału, po preferencyjnej cenie obsłużone przez wyspecjalizowanego mecenasa bez wzgledu na miejsce w Polsce w którym jesteś lub gdzie bedzie się toczyć postępowanie. Gdy udzielisz pełnomocnictwa wtedy cała korespondencja sądowa i komornicza będzie trafiać do mecenasa prowadzącego Twoją sprawę.

Bądź dobrej myśli! Po opisaniu sprawy, przesłaniu dokumentów i zapłaceniu za ich analizę czekaj na informację od naszego prawnika - odezwiemy się w terminie 2 dni jeśli mamy do czynienia z biegnącym terminem sądowym.

Nie musisz się na niczym znać, my wszystko sprawdzimy za Ciebie.

Z Anuluj-Dług.pl stać Cię na własnego profesjonalnego pełnomocnika procesowego!

Jeżeli jesteś zainteresowany, wypełnij poniższy formularz.

Wypełnij formularz