Logo

Komu pomagamy

 

Dzisiejszy rynek windykacyjny, oparty na masowym ściganiu osób fizycznych i drobnych przedsiębiorców za rzekome długi to wielka patologia i olbrzymi społeczny problem.

Przykładowo:

Po wprowadzeniu e-Sądu w Lublinie (czyli od 2010 r.) zostało wystawionych 7 mln nakazów zapłaty na rzekomych dłużników, z powództwa firm windykacyjnych. Bez żadnych dokumentów i tzw. paczkami, czyli jednorazowo po kilka lub kilkadziesiąt tysięcy spraw w szablonach typu Excel.

Przeważająca większość to długi przeterminowane, nieistniejące lub o znacznie zawyżonej wysokości (bez uwzględnionych spłat częściowych, odsetki od odsetek i dowolne doliczenia pozornych kosztów windykacyjnych). Tylko w 3,4% spraw złożono sprzeciwy, z czego niemal wszystkie były skuteczne. O wiele więcej rzekomych długów zostało niestety uznanych na skutek manipulacji windykatorów jeszcze na etapie przedsądowym, przez co stały się one długami faktycznymi.

Państwo Polskie istnieje teoretycznie, ludzie tracą domy i pakują się w kłopoty na lata ulegając manipulacjom, dzięki czemu korporacje takie jak Kruk, getBack czy Ultimo z roku na rok podwajają swoje majątki kosztem wielu niesłusznie uwikłanych osób. Winny jest brak edukacji obywateli, sprzedajne media i praktyczny brak wymiaru sprawiedliwości.

 

Mamy zamiar to zmienić w sposób masowy i dać pokrzywdzonym porady, wzory dokumentów oraz możliwość wynajęcia pełnomocnika procesowego za jedyne 300 zł. opłaty, która pokryje nasze działania w imieniu konsumentów i przedsiębiorców (korespondencja, telefony, konieczne opłaty kancelaryjne i sądowe).

Dlatego właśnie stworzyliśmy Anuluj-Dlug.pl

 

Dzięki nam system podpowie Ci jak powinna wyglądać właściwa reakcja na działania windykacyjne, egzekucyjne i procesowe, dzięki czemu sam sobie wygenerujesz odpowiedni dokument w reakcji na wezwanie windykatora lub sądowy nakaz zapłaty:

ZRÓB TO TERAZ: https://anuluj-dlug.pl/debt/step_1 

 

CO WIĘCEJ...

Z nami stać Cię na posiadanie własnego mecenasa, który poprowadzi sprawę od początku do końca, lub po prostu zapytany prawnik powie Ci co robić by anulować dług!.

Publikujemy też mnóstwo darmowych porad  i demaskujemy manipulacje, każde wredne zagranie oraz każdy podstępny dokument windykacyjnych mafii.

Pomagać będziemy wszystkim dłużnikom, będącym ofiarami wyraźnej dysproporcji sił w stosunku do potężnych korporacji finansowych dysponujących nie tylko wielkimi pieniędzmi, ale i sztabami prawników, psychologów, propagandystów, programistów i zawodowych manipulatorów, ale także brakiem kręgosłupa etycznego stosującym zasadę "cel uświęca środki".

Mamy zamiar przełożyć tę wajchę i rozpocząć proces masowej obrony tych, których do dzisiaj nikt nie bronił na wielką skalę. Na dodatek zrobimy to na koszt nieetycznych windykatorów.

Mamy też korzystną ofertę podjęcia działań nadzwyczajnych:

Ustalenie stanu faktycznego w oparciu o akta w sądzie - tylko 300 zł. 

Obsługa premium 1000 zł

Podejmujemy też walkę o odszkodowania za wszelkie straty poniesione przez działania banków czy windykatorów

 

 

 

Anuluj-Dlug.pl to nasz kolejny projekt: przy Anuluj-Mandat.pl udało się zmienić świadomość społeczną, a nawet pozbawić Straże Miejskie praw do obsługiwania fotoradarów. Jesteśmy przekonani, że w sprawie wyrwania Polaków ze spirali zadłużenia zdziałamy jeszcze więcej.