Logo

Komu pomagamy

 

Dzisiejszy rynek windykacyjny, oparty na masowym ściganiu osób fizycznych i drobnych przedsiębiorców za rzekome długi to wielka patologia i olbrzymi społeczny problem.

Przykładowo:

Po wprowadzeniu e-Sądu w Lublinie (czyli od 2010 r.) zostało wystawionych 7 mln nakazów zapłaty na rzekomych dłużników, z powództwa firm windykacyjnych. Bez żadnych dokumentów i tzw. paczkami, czyli jednorazowo po kilka lub kilkadziesiąt tysięcy spraw w szablonach typu Excel.

Przeważająca większość to długi przeterminowane, nieistniejące lub o znacznie zawyżonej wysokości (bez uwzględnionych spłat częściowych, odsetki od odsetek i dowolne doliczenia pozornych kosztów windykacyjnych). Tylko w 3,4% spraw złożono sprzeciwy, z czego niemal wszystkie były skuteczne. O wiele więcej rzekomych długów zostało niestety uznanych na skutek manipulacji windykatorów jeszcze na etapie przedsądowym, przez co stały się one długami faktycznymi. Są też licytacje bezprawne do zatrzymania, egzekucje do uchylenia i możliwości odzyskania środków wyegzekwowanych przez komornika albo ze zlicytowanej nieruchomości.

Państwo Polskie istnieje teoretycznie, ludzie tracą domy i pakują się w kłopoty na lata ulegając manipulacjom, dzięki czemu banki, korporacje lichwiarskie, windykacyjne i nadużywający władzy komornicy z roku na rok podwajają swoje majątki kosztem wielu niesłusznie uwikłanych osób. Winny jest brak edukacji obywateli, sprzedajne media i praktyczny brak wymiaru sprawiedliwości.

 

Mamy zamiar to zmienić w sposób masowy i dać pokrzywdzonym światło w tunelu. Za jedyne 500 zł porady uzyskasz u nas analizę dokumentów i podpowiemy ścieżkę działania. Jeśli spraw masz więcej lub wysoce skomplikowaną przyjdź na poradę PREMIUM za 1000 zł. Uzyskasz dzięki naszemu portalowi także dostęp do mecenasów wyspecjalizowanych w anulowaniu długów, upadłości konsumenckiej, restrukturyzacji przedsiębiorstw, zabezpieczaniu ksiąg wieczystych przed zlicytowaniem.

 

Dzięki nam system podpowie Ci jak powinna wyglądać właściwa reakcja na działania windykacyjne, egzekucyjne i procesowe, dzięki czemu sam sobie wygenerujesz odpowiedni dokument w reakcji na wezwanie windykatora lub sądowy nakaz zapłaty:

ZRÓB TO TERAZ: https://anuluj-dlug.pl/debt/step_1 

 

Z nami stać Cię na posiadanie własnego mecenasa, który poprowadzi sprawę od początku do końca, lub po prostu zapytany prawnik powie Ci co robić by anulować dług!.

Publikujemy też mnóstwo darmowych porad  i demaskujemy manipulacje, każde wredne zagranie oraz każdy podstępny dokument windykacyjnych mafii.

Czym się nie zajmujemy? Nie prowadzimy postępowań dotyczacych ZUS ani Izb Skarbowych, niemniej jeśli takie zapytanie się pojawi coś podpowiemy albo w jego ramach przyjrzymy się innej sprawie. Platność bowiem u nas zawsze jest związana z analizą i aktywnością prawnika poprzez komunikator na portalu.

Za to podejmujemy też walkę o odszkodowania za wszelkie straty poniesione przez działania banków czy windykatorów

 

 

Anuluj-Dlug.pl to nasz kolejny projekt: przy Anuluj-Mandat.pl udało się zmienić świadomość społeczną, a nawet pozbawić Straże Miejskie praw do obsługiwania fotoradarów. Jesteśmy przekonani, że w sprawie wyrwania Polaków ze spirali zadłużenia zdziałamy jeszcze więcej.