Logo
  • 1Info
  • 2Register
  • 3Pay
  • 4END

Krok 1 - Opis

Porady PREMIUM skierowane są przede wszystkim do tych dłużników, którzy sami nie są w stanie zebrać swojej dokumentacji koniecznej do analizy sytuacji.

Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz jechać do sądu lub komornika (bo np. mieszkasz za granicą) lub nie chcesz tego robić, bo nie radzisz sobie z presją jaką na Tobie wywierają już w kontakcie telefonicznym - zleć to naszemu mecenasowi. Mecenas wystąpi do komornika po wszelkie potrzebne dokumenty a następnie na ich podstawie skontaktuje się z odpowiednim Sądem. Poinformuje Cię o Twojej rzeczywistej sytuacji i wspólnie ustalicie, jakie kroki w sprawie można podjąć a jeśli sprawa będzie bez wątpienia naruszać Twoje interesy i prawa procesowe, dalsze działania podejmie bez dodatkowych opłat.

Jeśli jesteś wpisany do BIG/ERIF/KRD lub otrzymujesz listy od windykatorów, że niedługo zostanie tam umieszczony wpis o Twoim rzekomym zadłużeniu, po zleceniu porady PREMIUM, mecenas przejmie za Ciebie całą korespondencję z odpowiednią firmą, ustali szczegóły, złoży stosowne pisma i poinformuje Cię, jakie są dalsze dostępne ścieżki postępowania. Ty, niezależnie od tego co się zadzieje, będziesz wolny od niechcianej korespondencji.

Jeśli potrzebujesz swoich akt ze sprawy sądowej aby przedstawić je nam lub komukolwiek innemu - również możemy je dla Ciebie pozyskać.

Wiemy jak ciężko jest komunikować się z Sądami i komornikami czy też takimi firmami jak BIG, ERIF, KRD jeśli nie ma się stosownej wiedzy i doświadczenia. Można łatwo zostać wymanewrowanym i nie uzyskać koniecznych dla sprawy informacji. Dlatego możemy odciążyć Cię z tych czynności, które stanowią etap przygotowawczy do podjęcia w przyszłości walki przed Sądem.

Wszelkie informacje i dokumenty, jakie od Ciebie uzyskamy pozostaną tajne.

Na udzielenie odpowiedzi na wszelkie Twoje pytania potrzebujemy minimum 48h – z wyłączeniem weekendów (prawnik też człowiek).

Pamiętaj jednak, że nie jesteśmy detektywami i aby móc zacząć działać w Twoim imieniu nie wystarczy nam informacja, że masz lub kiedyś miałeś jakiś dług. Mecenasi nie mają bowiem dostępu do rejestrów dłużników. Jeśli więc chcesz skorzystać z naszej pomocy, musisz nam przygotować dokument będący punktem zaczepienia – jakieś zajęcie komornicze, jakiś wyciąg z rejestru dłużników, sygnatura sprawy sądowej i nazwa sądu. Każdy taki dokument stanowi dla nas minimum informacji potrzebnych do podjęcia działania.

Jeśli zlecisz nam poradę PREMIUM w zakresie jednej z powyższych spraw, zaraz po analizie sytuacji prześlemy Ci pełnomocnictwo dla jednego z naszych mecenasów wraz z instrukcją postępowania. Następnie, po otrzymaniu jego oryginału uruchomimy całą machinę i będziemy Cię informować o postępach w sprawie, jak tylko one nastąpią.

Prosimy Cię również o sprawdzanie swojej porady regularnie – raz na 2 dni. Nasi mecenasi mogą mieć w trakcie prowadzenia sprawy dodatkowe pytania do Ciebie lub potrzebować dodatkowych dokumentów. Będą do Ciebie pisać za pośrednictwem portalu. Pytania te mogą wynikać choćby z wniosku Sądu i być obarczone terminem na udzielenie odpowiedzi, dlatego Twoja regularna kontrola portalu jest dla sprawy bardzo istotna.

Opis porady prawnej PREMIUM