Logo
04
11.2017

Podwójne uderzenie ma odlew w firmę windykacyjną przy udziale Fundacji Angeli Iustitia
Gdy sprawa trudna, a firma windykacyjna walczy wyjątkowo zaciekle (jak Lindorff w tym przypadku) to tak to robimy:

Mecenas z Anuluj-Dlug.pl przygotowuje pisma procesowe wg swojej najlepszej wiedzy, a potem rozszerza strategię obrony przed wielką firmą finansową o wyrażenie zgody na wstąpienie w postępowanie Fundacji Anioły Sprawiedliwości "Angeli Iustitia" z Warszawy.

Cały aparat ekspercki dokonuje ponownej analizy dokumentacji pod względem zastrzeżeń nie tylko czysto prawnych ale i finansowych oraz związanych ze zdemaskowaniem nadużyyć wynikających z praktyki obrotu dokumentami przy tzw "sekurytyzacji" wierzytelności - w czym pomagają współpracujący z Fundacją byli windykatorzy, czesto wysocy specjaliści z takich firm, którzy znają "ten biznes" od podszewki a przeszli na jasną stronę mocy.

To daje nam efekt nie tylko wyrównania szans w procesie, w którym początkowo nasz klient miał być chłopcem do bicia i zbicia, ale w konsekwencji uzyskanie przewagi na każdym polu dyskusji o "rzekomym długu" i ostateczne wygranie sprawy NA KOSZT FIRMY WINDYKACYJNEJ. Bo to ostatecznie zawsze nie nasz klient, a przegrany windykator płaci za mecenasów i wszystkich specjalistów zaangażowanych w sprawę. A do tej pory windykator przegrywa z nami zawsze, jeśli już się spraw podejmiemy.

Jeśli chcesz uzyskać taki wyrok i raz na zawsze pozbyć się problemu z nękaniem oszustów podających się za firmy windykacyjne wyspecjalizowanych we wkręcaniu w "rzekome długi" zleć nam analizę dokumentów https://anuluj-dlug.pl/advice/step_1 co kosztować Cię będzie tylko 41,82 zł. i tylko za to nam zapłacisz. Jeśli stwierdzimy, że dług rzekomy i podejmiemy się sprawy (a tak jest w pond 90% przypadków) resztę postępowania poprowanimy dla Ciebie za darmo. Jeśli natomiast sprawa będzie nie do wygrania bo wierzytelność prawdziwa i dochodzona prawidłowo albo sprawa tak zabagniona, że szanse na jej odkręcenie nikłe - otrzymasz specjalistyczną opinię na temat swojej sprawy i jak się zachować by zminimalizować straty.

Obecnie dzięki współpracy ze specjalistami z Fundacji Anioły Sprawiedliwości jesteśmy przygotowani do podjęcia starań o wznowienia każdego postępowania sądowego zakończonego wyrokiem korzystnym dla firmy windykacyjnej (byle nie starszego niż 10 lat) nawet jeśli doszło potem do skutecznej egzekucji lub licytacji komorniczej. To trundny proces, wymaga szczególnych starań i zasad współpracy ale z szansą na sukces czyli wnowienie postepowania, uchylenie wyroku, wygranie sprawy i w konsekwencji odzyskanie straconych pieniedzy. Czasem nawet w drodze wysłania komornika do bogatego funduszu sekurytyzacyjnego czyli firmy windykacyjnej. Takie rzeczy już się dzieją. Już to robimy.

DLACZEGO TO SIĘ UDAJE?

BO PRZEZ LATA BYLIŚCIE PAŃSTWO WINDYKOWANI BEZPRAWNIE, WIĘC SĄ PODSTAW DO PODWAŻENIA.

Bo zapłaciliście tylko dlatego, że wam wmówiono rzekomy dług, że nie umieliście się bronić, że prawnicy nie umieli was bronić (bo nie było nas) i dlatego, że miesiście prawo ułatwiające działania oszystom finasowym oraz dlatego, że sądy chodziły na skróty - bo im na to pozwalano - a media głosiły, iż "długi trzeba płacić" zapominając dodać, że owszem ale "tylko prawdziwe długi prawdziwym wierzycielom".

NIE WIEDZIELIŚCIE TO NIE WALCZYLIŚCIE I PRZEGRALIŚCIE. ALE MOŻE TO BYŁA PRZEGRANA BITWA NIE WOJNA?!

TERAZ WIECIE WIĘC WALCZCIE O ODZYSKANIE RÓWNOWARTOŚCI TEGO CO ZABRANE! JEST SZANSA, ŻE SIĘ UDA!

Pomożemy WAM w takich działaniach.

Pomoże też Fundacja Anioły Sprawiedliwości, którą tworzą dynamiczni młodzi ludzie skoncentrowani na pomocy pokrzywdzonym przez banksterskie i "prawnicze" sztuczki oraz na zdemaskowaniu rynku obrotu wierzytelnościami pozornymi jako gigantycznego oszustwa na szkodę osób fizycznych i drobnych przedsiębiorów http://angeli-iustitia.pl/o_nas.php 

Tomasz Parol

Anuluj-Dlug.pl

 

Nasz Nowy projekt: https://anuluj-natreta.pl/