Logo
11
09.2016

UWAGA!!! Złodzieje wysyłają fałszywe rachunki pocztą
 

Poczta Polska na swojej stronie internetowej informuje, że od jakiegoś czasu w skrzynkach na listy ludzie znajdują listy od oszustów podających się za Pocztę Polską i próbujących wyłudzić pieniądze.


- Otrzymujemy informacje od klientów w sprawie fałszywej korespondencji z wezwaniem do zapłaty od Centralnego Rejestru Radiokomunikacji i Telewizji – informują pocztowcy. - Ostrzegamy: taki podmiot nie istnieje. Jeśli otrzymasz podobny list, zignoruj go i nie dokonuj wpłaty na wskazane konto.

Od 05 września konsultanci obsługujący infolinię rtv otrzymują od abonentów informacje, że Centralny Rejestr Radiokomunikacji i Telewizji przy ulicy Świętokrzyskiej 30, 00-116 Warszawa wystosował pisma wraz z formularzami wpłat na określony rachunek z żądaniem zapłaty za usługi rtv – kwota do zapłaty to 194,75 zł.


- Zweryfikowaliśmy nadawcę i ustaliliśmy, że podana w piśmie strona internetowa oraz podmiot o nazwie Centralny Rejestr Radiokomunikacji i Telewizji nie istnieją – wyjaśniają pocztowcy.

Jeśli otrzymałeś taki list, NIE PŁAĆ!!!! Zgłoś ten fakt na poczcie, wyślij zdjęcie listu do Anuluj-Dług.pl

Pamiętaj, że na finansowe problemy jest lekarstwo, to Anuluj-Dług.pl. Większość problemów rozwiążesz sam korzystając z naszego GENERATORA DOKUMENTÓW https://anuluj-dlug.pl/debt/step_1Trudniejsze sprawy przekaż prawnikowi https://anuluj-dlug.pl/advice/step_1