Logo
02
10.2017

Jak pozbyć się windykatora terenowego
Nie raz rzekomi dłużnicy są nie tylko nękani listami i telefonami przez firmy windykacyjne, ale wręcz straszeni wizytą windykatora terenowego.

Dowiedzieliśmy się, że jedno z mieszkań nachodzi windykator nękając ludzi w poszukiwaniu domniemanego dłużnika i wtykając swoje wizytówki gdzie się da:

Tym razem trafiła kosa na kamień, w związku z zapowiedzianą wizytą zamiast dłużnika na windykatora terenowego Konrada Bedyńskiego z Kruka czekał nasz przedstawiciel z Anuluj-Dlug.pl, który miał okazję sprawdzić jak ten windykator stosuje zasady, które wcześniej opisał w wywiadzie dla Dziennika Wschodniego.

http://www.dziennikwschodni.pl/lublin/zadluzenie-nie-zawsze-musi-byc-problemem,n,1000179473.html

Tam Pan Konrad Bedyński tak słodko opisywał swoją pracę, przedstawiając się jako ucieleśnienie dobra, rzetelności i profesjonalizmu dzieki czemu potraktowany z sercem "dłużnik" miał niemal z ulgą i radością gładko wychodzić z problemów finansowych.

Zacytujmy zatem dokładnie co mówił dobry Pan Konrad o standardach swej pracy :

Konrad Bedyński: Doradca terenowy jest mobilny i może dotrzeć do każdego miejsca w Polsce. Także po podpisaniu ugody osoba zadłużona nie pozostaje sama. Zawsze może do nas zadzwonić lub spotkać się z nami i zapytać o wszystko, co jest związane z zadłużeniem.

• Jak można umówić się na spotkanie z doradcą?

KB: Jeżeli w skrzynce na listy znajdziemy list od KRUKa informujący o zadłużeniu, będzie w nim także numer telefonu, pod którym uzyskamy informacje, jak umówić się z doradcą oraz ustalić czas i miejsce spotkania.

• Jak wygląda wizyta doradcy terenowego?

KB: Kiedy przyjeżdżamy do osoby zadłużonej oczywiście najpierw się przedstawiamy, legitymujemy, podając też nazwę Grupy KRUK i wyjaśniamy, w jakim celu przyszliśmy...

A teraz zobaczmy jak to ostatnie swoje zdanie Konrad Badeński - medialny windykator terenowy Kruk SA realizuje w praktyce, gdy zamiast na zastraszoną ofiarę trafi na człowieka, który mówi SPPRAWDZAM:

 

Czy tak się zachowuje przedstawiciel firmy, która ma autentyczne roszczenie i która działa zgodnie z prawem dochodząc długów?

Czy to jest ten przyzwoity doradca z przyzwoitej firmy? Gdzie chociażby to jego przedstawienie się?

Dlaczego w obliczu kamery natychmiast pokazał pięty i mimo brylowania wcześniej w mediach nagle zaczął chronić swój smutny wizerunek? My wiemy dlaczego Panie Konradzie. Niech Pan weźmie się za uczciwą pracę.

A Państwo, nękani obywatele wyzywani od "dłużników" przez ludzi, którzy nie są w stanie ani Wam, ani wobec prawników ani przed sądem udowodnić swoich roszczeń (gdy się wie jak ich przycisnąć)... nie dajcie się wkręcać w ten ciemny proceder. Nie dajcie się odszukiwać pismami, telefonami czy ugodami od cwaniaczków nasłanych przez Kruk, Ultimo, GetBack, Best, Vex i inne firmy windykacyjne. Ich dzialanie przestępcze już nie raz demaskowaliśmy. Tu na tym blogu w innych artykułach.

A o samej firmie Kruk pisaliśmy już kilka lat temu. Porównajcie prawdę, którą piszemy tutaj z tymi bredniami z cytowanego wywiadu z windykatorem w Dzienniku Wschodnim.

Przeczytaj rzekomy dłużniku jak jest:

https://anuluj-dlug.pl/post/nie-odbieraj-dobrej-wiadomosci-z-kruka-jesli-nie-chcesz-klopotow-cz-1

I obejrzyj program na temat oszustw firm windykacyjnych z TVPInfo, w którym braliśmy udział wraz z Fundacją Anioły Sprawiedliwości www.Angeli-Iustitia.pl :

https://vod.tvp.pl/video/studio-polska,30092017-cz1,33935728

https://vod.tvp.pl/video/studio-polska,30092017-cz2,34200012

 

A potem zamiast ulegać manipulacjom windykatorów przyjdź po pomoc do najlepszych prawników w Polsce od tych spraw, za symboliczne pieniądze https://anuluj-dlug.pl/advice/step_1 

 

Co to jest to powyżej?

Jesteś nękany telefonicznie? Zgłoś już teraz nr windykatora do blokady i poczekaj na apkę z ochroną prawną

www.Anuluj-Natreta.pl