Logo
06
09.2017

Krąży, krąży złoty pieniądz...
Zastanawiałeś się kiedyś gdzie trafiają pieniądze z tych wszystkich cudownych ugód z windykatorami, którym na sercu leży twój spokój, twoje zdrowie i czystość twojego portfela? To ja ci powiem gdzie…

 

 

Krąży, krąży złoty pieniądz,

ludzi gubiąc, ludzi mieniąc.

Złoto, błoto, chciwe ręce,

więcej, więcej, więcej, więcej…

Kruk SA w drugim kwartale tego roku zarobił już na czysto ponad 100 mln złotych. Dokładnie 101,4 mln zł. Mało? Rok temu w tym czasie chwalił się zyskiem 50,44 mln zł.

Sprawdźmy zatem ile wydali w tym roku, w pierwszym półroczu 2017 roku na zakup pakietów wierzytelności? Zgadniesz? Podpowiem: 505 574 tys. zł. Doliczą teraz do tego swoje „koszty” i „odsetki” i będą chcieli na tym zarobić min. 5 milionów! Jeśli nie lepiej.

A ile kasy zebrali z rynku od „dłużników” w pierwszym półroczu tego roku? Nie wiesz? Wartość wpłat uzyskanych (ładne słowo na wyłudzenia, nieprawdaż?) od „dłużników” wynosiła… 647 211 tys. zł.

Ale to nie wszystko. Są i straty. Tak, nie mylisz się, są straty. W ujęciu jednostkowym – podaje money.pl – strata netto w pierwszej połowie 2017 r. wyniosła 19,57 mln zł wobec 68,42 mln zł straty rok wcześniej. Dasz wiarę?

Kruk SA jest największą firmą zarządzającą wierzytelnościami w Polsce. Spółka jest notowana na warszawskiej giełdzie od 2011 roku – przypomina money.pl. My natomiast przypominamy, że nawet z Kurkiem można wygrać. W cuglach! Trzeba tylko wiedzieć jak.

Masz „dług”? Zapytaj prawnika https://anuluj-dlug.pl/advice/step_1 co z nim zrobić

 

 

https://anuluj-dlug.pl/blog/post/nie-odbieraj-dobrej-wiadomosci-z-kruka-jesli-nie-chcesz-klopotow-cz-1s

 

https://anuluj-dlug.pl/blog/post/nie-odbieraj-dobrej-wiadomosci-z-kruka-jesli-nie-chcesz-klopotow-cz-2

 

https://anuluj-dlug.pl/blog/post/nie-odbieraj-dobrej-wiadomosci-z-kruka-jesli-nie-chcesz-klopotow-cz-3

 

 

Jeżeli dostałeś pozew i nakaz zapłaty to ZLEĆ OBRONĘ MECENASOWI, nie wiesz co za pismo dostałeś - ZAPYTAJ PRAWNIKA – zapewniamy pełen profesjonalizm oraz dyskrecję.

Jeśli już wiesz, że masz dług przedawniony, a odebrałeś właśnie wezwanie od windykatorów lub nakaz zapłaty z sądu skorzystaj z naszego GENERATORA DOKUMENTÓW.